Veterinárna klinika Žilina

Ordinačné hodiny
Pondelok - Piatok:08:00 - 19:00
Sobota - Nedeľa:09:00 - 17:00
Otváracie hodiny predajne
Pondelok - Piatok:08:00 - 18:00
Sobota:10:00 - 16:00
Pohotovosť NONSTOP
0903 944 333
Poradňa

HĽADANIE PODĽA KATEGÓRIÍ


VYHĽADÁVANIE POĎĽA KĽÚČOVÝCH SLOV


Pridať novú otázku

Tráviace problémy

25. 2. 2009   podvýživený

Dobrý deň, mám ročného NO, ktorý bol podvýživený,mám ho 5mesiacov, a aj keď má pravidelnú stravu, kt. dostáva v menších dávkach 2x denne, granule zaliate vývarom,ešte stále sa stane, že stravu vyvracia a následne zožerie. Správa sa normálne, je hravý, hmotnosť má upravenú, ale neviem, či už nemá zničený žalúdok, ktorý nevie prijať stravu.Je potrebné ísť na nejaké odborné vyšetrenie?
Dobrý deň. Rozdelenie dennej dávky na viacero častí je správne riešenie, pomôcť môže výber kvalitnej granule.Pokiaľ problém pretrváva, doporučil by som gastroskopické vyšetrenie spojené s biopsiou tkaniva žalúdka a tenkého čreva.Stav sa môže zlepšiť aj po podávaní probiotík.
22. 2. 2009   americky buldog

Dobry den mam 4 mesacneho americkeho buldoga je strasne zlaty, ale ma aj strasne vetry je to az neuveritelny smrad, davame mu len granulky urcene preneho,prosim poradte mi ci to nieje vazne velmi pekne dakujem.
Dobrý deň. Neviem o aké granulky sa jedná, ale nadúvanie je väčšinou problém nekvalitnej stravy. Skúsil by som pridávať probiotiká.
29. 1. 2009   Po narkoze

Dobry den,chcem sa opytat ako dlho nemoze pes zrat po narkoze?Dakujem
Dobrý deň. Záleží po akej anestézii. Protokol ktorý používame na našom pracovisku umožňuje normálny príjem potravy a tekutín takmer hneď po návrate domov. Pokiaľ váš psík dostane anestéziu, po ktorej sa bude preberať niekoľko hodín, je možný normálny príjem potravy asi až na druhý deň. Uvedené sa netýka stavov po operáciách tráviaceho traktu.
10. 1. 2009   anglycky buldoček

dobri den .Mam 2 sučky stare 4, mesiace su hrave a čiperne.po 3 očkovaniach .Ale pri stolici jednej z nich dlkšie sledujem krv.Pri poslednej navštave veterinara im 2 krat pichol antybyotika po 2 tiždnoch sa jej to vratilo a ma to viraznejšie. Neviem sy stim rady v knižke pre chovatelov sa otom nepiše a ani veterinar my to neodvovodnil. Prosim vas o radu alebo o usmernenie.vopred velmy pekne dakujem.
Dobrý deň. Pri opakovaných problémoch so stolicou je potrebné nechať vzorku trusu kompletne vyšetriť v laboratóriu. Môže sa jednať o rezistentné baktérie, parazity, giardie...
5. 12. 2008   Tráviace problémy

Osem mesačný britský modrý kocúr prestal žrať a viackrát vracal. Prosím,čo mám s ním robiť? Zašlite mi ,prosím odpoveď na IVETATARCAKOVA@gmail.com alebo s-h-a-q@azet.sk Ďakujem
Dobrý deň. Tráviace problémy je potrebné riešiť návštevou u veterinára. Neošetrené stavy vedú k dehydratácii a môžu život vášho miláčika vážne ohroziť.